Apartamenti 2043

104.000 €

Apartament 2+1 me siperfaqe 86.4m2. Apartamenti i ka hapesirat mjaft mire te organizuara dhe ne forme te paster. Hyrja te fton ne korridorin. Korridori ne fillim te jep akses ne te djathte me tualetin dhe ne te majte me kendin e guzhines. Pjesa e dyte e korridorit te lidh me dhomat e gjumit. Pajisja e dhomes matrimoniale me tualet dhe e kendit te ndenjes me llozhe e bejne kete apartament ti permbushe te gjitha kushtet per te qene i perkryer.

Njësi: 
Ap. 2+1
Objekti: 
Ursa
Kati: 
4
Sip: 
86.4m 2
Orientimi: 
Jug

Kërko njësinë tënde!