Apartamenti 5091

97.000 €

Apartament 2+1 me siperfaqe 87.6 m². Apartamenti I ka hapesirat mjaft mire te organizuara. Hyrja te fton ne korridorin ne forme L-je. Korridori ne fillim te jep akses ne te majte ne zonen e dites dhe ne te djathte me tualetin kryesor. Pjesa e dyte e korridorit te lidh me dhomat e gjumit. Pajisja e dhomes matrimoniale me tualet dhe e kendit te ndenjes me llozhe e bejne kete apartament ti permbushe te gjitha kushtet per te qene I perkryer.

Njësi: 
Ap. 2+1
Objekti: 
Leo
Kati: 
9
Sip: 
87.6m 2
Orientimi: 
Veri

Kërko njësinë tënde!