Apartamenti 6064

63.000 €

Apartament 1+1 me siperfaqe 56.6 m². Hyrja te mundeson akses te menjehershem me kendin e guzhines. Ne te djathte te hyrjes ndodhet dhoma e gjumit dhe tualeti. Aksesi I zones se ndenjes ne llozhe e ben ate perfekte dhe mjaft te pershtatshme per te kaluar diten dhe aktivitet e saj.

 

Njësi: 
Ap. 1+1
Objekti: 
Leo
Kati: 
6
Sip: 
56.6m 2

Kërko njësinë tënde!