Apartamenti 6061

74.000 €

Apartament 1+1 me siperfaqe 66.4 m². Apartamenti I ka hapesirat mjaft mire te organizuara. Hyrja te fton ne korridorin. Korridori ne fillim te jep akses ne te majte ne zonen e dites dhe ne te djathte me tualetin kryesor. Pjesa tjeter e korridorit te lidh me dhomat e gjumit. Pajisja e dhomes se dites me llozhen e bejne kete apartament ti permbushe te gjitha kushtet per te qene I perkryer.

Njësi: 
Ap. 1+1
Objekti: 
Leo
Kati: 
6
Sip: 
66.4m 2
Orientimi: 
Jug

Kërko njësinë tënde!