Apartamenti 6061

103.000 €

Apartament 2+1 me siperfaqe 93.5 m². Apartamenti I ka hapesirat mjaft mire te organizuara. Hyrja te fton ne korridorin ne forme L-je. Korridori ne fillim te jep akses ne te majte ne zonen e dites dhe ne te djathte me tualetin kryesor. Pjesa e dyte e korridorit te lidh me dhomat e gjumit. Pajisja e dhomes matrimoniale me tualet dhe e kendit te ndenjes me llozhe e bejne kete apartament ti permbushe te gjitha kushtet per te qene I perkryer.

Type: 
2+1 Apartment
Building: 
Leo
Floor: 
6
Area: 
93.5m 2
View: 
South

Search for your unit!