Apartamenti 2054

101.000 €

Apartament 2+1 me siperfaqe 91.2m2. Apartamenti I ka hapesirat mjaft mire te  organizuara. Hyrja  te fton ne korridor. Korridori ne fillim te jep akses ne te majte me tualetin dhe ne te djathte me kendin e guzhines. Pjesa e dyte e korridorit te lidh me dhomat e gjumit. Pajisja e dhomes matrimoniale me tualet privat dhe e kendit te ndenjes me llozhe e bejne kete apartament ti permbushe te gjitha kushtete per te qene I perkryer.

Njësi: 
Ap. 2+1
Objekti: 
Ursa
Kati: 
5
Sip: 
91.2m 2
Orientimi: 
Jug
Lindje

Kërko njësinë tënde!