Njësi Shërbimi 6013

73.000 €

Njesi sherbimi 6013, me siperfaqe 48.6 m2. Kjo njesi ka nje siperfaqe racionale me forme te paster, dritare te medha plot drite, tualetin ne pjesen fundore, dhe pozicionin e favorshem nga sheshi I brendshem. Keto vlera e bejne kete njesi idealen per biznesin tuaj. 

Njësi: 
Njësi Shërbimi
Objekti: 
Leo
Kati: 
1
Sip: 
48.6m 2
Orientimi: 
Veri

Kërko njësinë tënde!